fbpx

Služby

Naše společnost PURA MAYA s.r.o. dbá na kvalitu veškerých služeb, které provádíme našim klientům. Klienta stavíme vždy na první místo, aby byl spokojen a jeho les získal maximální péči.

S čím Vám pomůžeme?

Výkup a prodej
dřevního sortimentu

Vykoupíme od Vás jakýkoliv dřevní sortiment za bezkonkurenční cenu na Vysočině. S námi máte přímý prodej Vašeho sortimentu na rakouské/slovenské pily.
Zjistit více

Pěstební činnosti

Postaráme se Vám o správný růst Vašeho lesa na Vysočině, zajistíme Vám veškeré pěstební práce, které lesní kultura potřebuje pro správný růst nebo Vám les zcela obnovíme.
Zjistit více

Pila

Poskytujeme vám základní stavební kámen pro vaše projekty! Naše pila připravuje špičkové stavební řezivo a další sortiment možností, které vám umožní budovat vaše požadavky.
Zjistit více

Nákup a prodej lesů

Jsme specializovanou společností zabývající se lesními realitami, specializujeme se na nákup a prodej lesů ve všech možných variantách. Nabízíme možnost prodeje a nákupu lesů na stojato s pozemkem.
Zjistit více

Zaujala Vás některá 
ze služeb?

Kontaktujte nás a společně se postaráme o Váš les!
Kontaktovat
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram